Sławsko Dolne 17A, 88-320 Strzelno biuro@civitas-slawsko.pl +48 693 713 452

VII Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Mogileńskiej

W dniu 7 listopada nasze Stowarzyszenie miało przyjemność gościć na VII Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Mogileńskiej. Spotkanie miało charakter szkoleniowo- integracyjny. Tematami poruszanymi podczas Forum były: „Jeśli nie środki z budżetu gminy to co?”, a także „Metody animacji wiejskich organizacji pozarządowych”. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie Stowarzyszeniu Jarzębina z Panią Ewą Szarzyńską na czele oraz partnerom. Był to cudownie spędzony czas, wśród ciekawych i doświadczonych osób. Podczas Forum nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu na amatorski filmik o temacie przewodnim: ” Cele wszystkich wspólne działanie”. Stowarzyszenie Civitas Sławsko Dolne otrzymało wyróżnienie. Nagroda została przekazana na użytek Świetlicy wiejskiej w Sławsku Dolnym. Nasze Stowarzyszenie reprezentowały: Barbara Śmigiel oraz Patrycja Krzyżanowska.