Sławsko Dolne 17A, 88-320 Strzelno biuro@civitas-slawsko.pl +48 693 713 452

Ferie w Sławsku :)

3 dni super zabawy podczas tegorocznych ferii 🙂 Stowarzyszenie Civitas Sławsko Dolne zorganizowało w tym roku ferie w świetlicy wiejskiej. Pierwszego dnia graliśmy w gry planszowe, układaliśmy puzzle, rysowaliśmy oraz graliśmy na konsoli. Bawili się z nami także rodzice. Konsolę udostępnił Piotr Śmigiel – nasz wice 🙂 Śmiechu było co niemiara- szczególny prym wśród gier wiodła Jenga, a także Ośmiornica. To był naprawdę miło spędzony czas. Poczęstunek zakupiono za środki z konta Stowarzyszenia.

Następnego dnia liczną grupą udaliśmy się do kina w Inowrocławiu. Obejrzeliśmy animację Superpies i Turbokot. We wspaniałych nastrojach wróciliśmy do domów. Bilety do kina zakupiło Stowarzyszenie ze zbiórki „Ryzyk fizyk do puchy”.

Trzeciego dnia zorganizowaliśmy wspólnie z Domem Kultury w Strzelnie Bal Karnawałowy. Tego dnia w świetlicy gościliśmy Biedronki, Czarnego Kota, Szturmowca, Księżniczki, Pannę młodą i wiele innych ciekawie przebranych gości. Dzieciom umilali czas Panowie Arek oraz Piotr z Domu Kultury, którzy przeprowadzili wiele ciekawych animacji.

Zapraszamy za rok !!! 🙂